KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7074341
nr 707 4341
Akvarell
signerad, bröderna Grim, 28x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 19:27:06
600 kr
700 kr
800 kr